برنامه رادیویی گیک‌شو

گیک‌شو برنامه‌ای است از داخل گود برای آنهایی که بوق نمی‌زنند و اصولا با بوق زدن مشکل جدی دارند!

برنامه‌ای فنی و کارشناسی، مخصوص آنهایی که ذهنشان از جنس سیلیکون است. هر هفته در بستر اینترنت تلاش می‌کنیم تا دقایقی به هشتگ‌ها و ترند‌ها بپردازیم، وقت اینکاره‌ها را بگیریم و اگر شما وقتی (بخوانید حوصله) برای دنبال کردن اخبار ندارید، چند تیتر داغ را باهم مرور خواهیم کرد.

تبلیغات و اسپانسر نداریم اما اگر شما کارتان خوب است حتما خبر دهید که بیاییم و وقت شما را هم بگیریم.

سرویس اینترنتی توشه

آیا آمریکا این امکان رو داره که آی‌پی‌های ایران رو قطع کنه تا دسترسی اینترنت ایران با اختلال روبرو بشه؟ یک سری حرف و حدیث هایی هم پیش اومده که ممکنه اینترنت در ایران با اختلالاتی همراه بشه، از اونجایی که بنده با هرنوع محدود کردنی مخالفم توی این قسمت به شما خواهم گفت که چطور می‌تونید از ×××× خونه خودتون برای دریافت اطلاعات اینترنت بدون ×××× استفاده کنید، تا هرآنکس که نمی‌خواهد ایرانی جماعت دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشد چشش درآد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱

چه پسوردی خوبه؟

در این قسمت به یه سؤال کلیدی که هکر‌ها چطور به کلمه عبور ما دسترسی پیدا می‌کنند پاسخ بدم. اهمیت این سؤال اینجاست که آیا حساب‌های کاربری ما (مثل آدرس ایمیل، فیس‌بوک، اینستاگرام و …) قابل هک هستند یا خیر؟

۱۳۹۶/۰۹/۲۷

بیدونت!

این سؤال که آیا میشه با یک میلیون و دویست هزار تومان سکه تمام بهار آزادی خرید تو همچین شرایط اقتصادی اهمیت خیلی زیادی داره.
قصد دارم کمی در مورد نرم‌افزار‌ bidonet که این روزها خیلی هم داره از طریق تبلیغات سر و صدا می‌کنه با شما صحبت کنم

۱۳۹۶/۰۹/۱۹