آدرس ایمیل سازمانی

یک آدرس ایمیل سازمانی اعتبار خاصی به نامه‌نگاری شما خواهد بخشید. با عضویت در Geek Mania Hackerspace به شما یک آدرس ایمیل سازمانی با دامنه geekmania.ir ارایه خواهد شد تا در صورت درخواست نامه‌نگاری با مراکز دانش‌بنیان بتوانید سریع‌تر نظر سایر کارشناسان را جلب کنید.

WebMail
شبکه‌اجتماعی دیاسپورا

دیاسپورا یک شبکه اجتماعی توزیع‌شده می‌باشد که توسط سرور‌های داخلی GeekMania پشتیبانی و توزیع شده است. به همین خاطر امنیت اطلاعات شما و عدم دسترسی اطلاعات محرمه پروژه شما از خارج از فضای شبکه داخلی مورد تایید است.

شما با استفاده از این شبکه‌اجتماعی می‌توانید با سایر اعضا در ارتباط باشید، اطلاعات پروژه خود را به اشتراک گذاشته و از سایر کارشناسان برای بهبود روند پروژه کمک بگیرید، یک محیط امن دیجیتالی برای خود و آلبوم پروژه‌هایتان تولید کنید.

ویرایشگر اترپد

اترپد یک ویرایشگر متن تحت وب است بشکل مشارکتی و آنلاین است بگونه‌ای که به نویسندگان اجازه می‌دهد تا متنی را بصورت همزمان ویرایش کنند و از ویرایش سایر ویرایشگران به صورت همزمان باخبر گردند.

جبر - Jabber

پروتکل ارتباطات در زمان واقعی است که بسیاری از مردم برای چت استفاده می کنند. ویرایش پیاده شده در GeekMania با توجه به حریم خصوصی کاربران ایجاد شده و برای تمامی اعضا قابل استفاده می‌باشد.

مامبل - Mumble

مامبل یک برنامه چت صوتی (VoIP) منبع‌باز، با کیفیت بالا و زمان تاخیر کم می‌باشد. این نرم‌افزار می‌تواند برای برگزاری کنفرانس صوتی و یا یک راه ارتباطی در بین هم‌گروهی‌های یک پروژه مورد استفاده قرار گیرد.

کتابخانه

پیشرفت بدون مطالعه امکان پذیر نیست. در گاراژ هکر‌ها دو کتابخانه (یکی در محل گاراژ هکر‌ها و دیگری بشکل مجازی و آنلاین) تخصصی در زمینه‌های نرم‌افزار، سخت‌افزار، شبکه‌های رایانه‌ای، الکترونیک، مخابرات و مدیریت پروژه وجود دارد که برای اعضا در دسترس می‌باشد.